STARTOVNÍ LISTINA

 

 

Dovolte mi,
 
pozvat Vás všechny příznivce cyklistiky na 22.ročník cyklistického etapového závodu mužů
 
VYSOČINA 2018
 
Jednotlivé etapy letošního ročníku mají opět start i cíl v Přibyslavi, Poličce a 2x v Bystřici nad Pernštejnem.
                                                     
Tratě závodu jsou vedeny na okruzích těmito městy a v jejich nejbližším okolí. Jsou velmi výhodné nejen pro samotné cyklisty, ale i pro diváky, kteří mají možnost častěji sledovat cyklisty v akci.
 
Děkuji za Vaši dlouholetou přízeň a těším se na shledanou na letošním ročníku.
                     
                                                     
                                                     
                                                     
                                                     
                                                     
                                     etapová města  
                                    ZR Žďár nad Sázavou  
                                    NM Nové Město na Moravě  
                                    BnP Bystřice nad Pernštejnem  
                      Milan P l o c e k       PŘI Přibyslav  
                      ředitel závodu       POL Polička  
                                    HB Havlíčkův Brod  
                                                     
                                                     
   Vítězové jednotlivých ročníků :      počet dnů etapy
1./1997 Kotal Jan CZE Česká spořitelna     ZR ZR -ZR ZR 4
2./1998 Purmenský Jaromír CZE JOKO Velamos     ZR ZR -ZR ZR 4
3./1999 Kejval Miloslav CZE PSK Unit Expert     ZR ZR -ZR ZR 4
4./2000 Slobodník Ondrej SVK Wüstenrot-ZVVZ     ZR ZR -ZR ZR 4
5./2001 Trkal František CZE PSK Remerx     ZR ZR -ZR ZR 4
6./2002 Kejval Lubomír      CZE Wüstenrot-ZVVZ     ZR ZR -ZR ZR 4
7./2003 Broniš Roman        SVK ŽP Podbrezová     ZR ZR -ZR ZR 4
8./2004 Benčík Petr         CZE eD´system-ZVVZ   HB HB ZR -ZR ZR 5
9./2005 Zitta Pavel         CZE PSK Whirlpool   HB HB ZR -ZR ZR 5
10./2006 Andrle René         CZE PSK Whirlpool   NM NM ZR -ZR ZR 5
11./2007 König Leopold       CZE PSK Whirlpool   NM BnP ZR -ZR ZR 5
12./2008 Kratochvíla Jakub CZE Windoor´s Příbram   NM BnP ZR ZR 4
13./2009 Paďour František CZE PSK Whirlpool Author   NM BnP ZR -ZR ZR 5
14./2010 Kozubek Stanislav CZE PSK Whirlpool Author   NM BnP ZR -ZR ZR 5
15./2011 Bucháček Tomáš CZE PSK Whirlpool Author   BnP BnP ZR -ZR ZR 5
16./2012 Kozubek Stanislav CZE PSK Whirlpool Author   BnP BnP ZR -ZR ZR 5
17./2013 Spokes Samuel AUS Etixx - Ihned   BnP BnP POL PŘI 4
18./2014 Guerin Alexis FRA Etixx   PŘI POL BnP BnP 4
19./2015 Gaubitzer Michael AUT Arbö SKR Bundesteam   PŘI POL BnP BnP 4
20./2016 Bucháček Tomáš CZE Elkov Author   PŘI POL BnP BnP 4
21./2017 Kukrle Michael  CZE Elkov Author   PŘI POL BnP BnP 4
22./2018 ?????       PŘI POL BnP BnP 4
                                                  96
                                                     
                                                     
                                                     
                                                     
VYSOČINA 1997 - 2017
                                                     
Etapa 1.- 2.- 3. místo               Stage 1.- 2.- 3. place               Stufe 1.- 2.- 3. Platz
3 - 2 - 1 bod
            body umístění             body umístění             body umístění
1. Benčík CZE 29 8+1+3   Kesl CZE 3 1+0+0   van Houts NED 2 0+1+0
2. Kozubek CZE 27 6+3+3   Knops NED 3 1+0+0 102. Elsnic CZE 2 0+0+2
3. Bucháček CZE 21 3+3+6   Kollert CZE 3 1+0+0   Pöll AUT 2 0+0+2
4. Trkal CZE 19 3+4+2   Kratochvíla CZE 3 1+0+0   Turek CZE 2 0+0+2
5. Hunal CZE 19 2+6+1   Kukrle CZE 3 1+0+0 105. Ausbuher CZE 1 0+0+1
6. König CZE 15 3+2+2   Maňoušek CZE 3 1+0+0   Bajc SLO 1 0+0+1
7. Friedemann GER 14 4+1+0   Medek CZE 3 1+0+0   Dítě CZE 1 0+0+1
8. Bečka CZE 13 3+2+0   Pitoňák CZE 3 1+0+0   Ehrenberger CZE 1 0+0+1
9. Boubal CZE 13 0+2+9   Pospíšil CZE 3 1+0+0   Giebelmann GER 1 0+0+1
10. Kejval L. CZE 12 2+2+2   Raboň CZE 3 1+0+0   Golovanov EST 1 0+0+1
11. Paďour CZE 11 2+2+1   Sedláček CZE 3 1+0+0   Kaňkovský CZE 1 0+0+1
  Sádlo CZE 11 2+2+1   Senechal  FRA 3 1+0+0   Kejval M. CZE 1 0+0+1
13. Broniš SVK 10 1+1+5   Sisr CZE 3 1+0+0   Krotký CZE 1 0+0+1
14. Carstensen GER 9 2+1+1   Šubrt CZE 3 1+0+0   Křivánek CZE 1 0+0+1
  Hošek CZE 9 2+1+1   Tesař CZE 3 1+0+0   Kudrna CZE 1 0+0+1
  Hrazdíra CZE 9 2+1+1   Tratnik SLO 3 1+0+0   Mazel CZE 1 0+0+1
17. Faltýnek CZE 9 0+3+3   Van den Dool  NED 3 1+0+0   Mlynář CZE 1 0+0+1
18. Kulhavý CZE 7 1+2+0   Večera CZE 3 1+0+0   Pavlech CZE 1 0+0+1
19. Polnický CZE 7 1+1+2   Wernicke GER 3 1+0+0   Poelstra NED 1 0+0+1
20. Dlouhý CZE 6 2+0+0   Černý CZE 3 0+1+1   Přecechtěl   CZE 1 0+0+1
  Slobodník SVK 6 2+0+0   Förster GER 3 0+1+1   Reinhardt GER 1 0+0+1
  Sosenka CZE 6 2+0+0   Kotal CZE 3 0+1+1   Schröder GER 1 0+0+1
23. Andrle CZE 6 1+1+1   Moureček CZE 3 0+1+1   Stöhr P. CZE 1 0+0+1
  Hačecký V. CZE 6 1+1+1   Pfingsten GER 3 0+1+1   Šimůnek CZE 1 0+0+1
25. Friede CZE 5 1+1+0   Bauhaus GER 2 0+1+0   Valach SVK 1 0+0+1
  Konečný CZE 5 1+1+0   Bengsch GER 2 0+1+0   Van den Zwet NED 1 0+0+1
  Koop GER 5 1+1+0 70. Čanecký SVK 2 0+1+0   Vodehnal CZE 1 0+0+1
  Purmenský  CZE 5 1+1+0   Čerepan SVK 2 0+1+0   Warchol POL 1 0+0+1
29. Čer CZE 5 0+2+1   Franz GER 2 0+1+0 129. Willwohl GER 1 0+0+1
  Kalenda CZE 5 0+2+1   Gaubitzer AUT 2 0+1+0                  
31. Blahut CZE 4 1+0+1   Heger CZE 2 0+1+0                  
  Fiedler GER 4 1+0+1 75. Heinrich GER 2 0+1+0                  
  Hoelgaard D. NOR 4 1+0+1   Hirt CZE 2 0+1+0                  
  Hudeček CZE 4 1+0+1   Jordán CZE 2 0+1+0                  
  Spokes AUS 4 1+0+1   Kadlec CZE 2 0+1+0                  
36. Aandewiel NED 4 0+2+0   Kahra GER 2 0+1+0                  
  Glajza R. SVK 4 0+2+0   Kášek CZE 2 0+1+0                  
  Keliar SVK 4 0+2+0   Klasa CZE 2 0+1+0                  
  Riška SVK 4 0+2+0   Kleinjan NED 2 0+1+0                  
40. Miček CZE 4 0+1+2   Leder GER 2 0+1+0                  
  Zitta CZE 4 0+1+2   Lejska CZE 2 0+1+0                  
42. Bommel GER 3 1+0+0   Mareš CZE 2 0+1+0                  
  Bončukov MLD 3 1+0+0   Okrouhlický CZE 2 0+1+0                  
  Dinkler GER 3 1+0+0   Petruš CZE 2 0+1+0                  
  Fiala CZE 3 1+0+0   Pučelík CZE 2 0+1+0                  
  Gniot GER 3 1+0+0   Rajchart CZE 2 0+1+0                  
  Gono AUS 3 1+0+0   Rechenbach GER 2 0+1+0                  
  Guerin FRA 3 1+0+0   Schäfer GER 2 0+1+0                  
  Herman CZE 3 1+0+0   Studnička CZE 2 0+1+0                  
50. Kalojíros CZE 3 1+0+0 100. Tichý CZE 2 0+1+0                  
                                                     
                                                     
                                                     
konečné umístění v soutěži :      konečné umístění v soutěži :                   
final order*Finale Klassifizierung     final order*Finale Klassifizierung                  
3 - 2 - 1 bod     3 - 2 - 1 bod                  
                                     
bodovací * Scoring     Vrchařská * Mountain * Berg                  
body                   body                                
10 Bucháček * Trkal      7 Krotký                  
9 Kozubek     6 Tichý                  
8 Sádlo      5 Hunal * Riška                  
7 Benčík     4 Bečka * Šubrt                   
6 Bečka * Boubal     3 Bambula * Benčík * Bucháček *                  
5 Faltýnek * Garstensen       Černý * Guerin * Hampl * Heider *                  
4 Broniš * Hunal * Kejval L.* König        Laciak * Lukeš * Petr * Petruš *                  
3 Friedemann * Golovanov *       Seubetr * Schumacher *                   
  Kulhavý * Polnický * Spokes        Van den Zwet                  
2 Dinkler * Glajza * Herman *       2 Bončukov * Brennauer * Broniš *                  
  Hošek * Krotký * Pfingsten *       Erhrenberger * Förster * Gorges *                  
  Slobodník * Tichý * Zitta       Hošek * Jelínek * Jobánek *                  
1 Bommel * Čer * Čerepan *        Kalojíros * König * Konečný *                   
  Fiedler * Hoelgaard D.* Kalenda *        Kozubek * Kretschy * Leder *                  
  Kášek * Kukrle * Riška * Šubrt       Míček * Paďour * Purmenský *                   
                      Urbášek                  
                    1 Bauer * Dítě * Fořt * Gaebel *                  
                      Gaubitzer * Juhas * Kukrle *                  
                      Lecroq * Mazel * Okrouhlický *                  
                      Stonawski * Tratnik * Váňa *                  
                      Vodehnal * Záleský